Sleep Bug (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sleep Bug Uygulaması

Sleep Bug, uyku zamanlayıcı uygulaması 24 sahne, 83 farklı ses efektleri ve 300’den fazla farklı sesleri bir arada bulunduran Windows Phone için ücretsiz bir uygulamadır. Herkesin zevkine uygun sesleri bulabileceği bu eşsiz uygulama ile uykunuzdan sevdiğiniz sesler ile uyanın.

Sleep Bug rastgele ses efektleri ile çeşitli sahneler ve müzikler üreten eşsiz bir ses ortamı sunuyor. Uyku sorunu yaşayan yetişkin, çocuk ve bebekler için mükemmel bir uyku getirme uygulaması da diyebiliriz. Ayrıca uykunuzdan uyanmanızı sağlayacak rahatsız edici sesler de mevcut. Yani anlayacağınız hem uyumak hem de uyanmak için çeşitli sesleri bir araya getiren bir uygulama arıyorsanız Sleep Bug uygulamasını kullanabilirsiniz.

Pek çok ses efektleri ile 24 yüksek kaliteli sahneler vardır. Diğer uygulamaları kullanırken arka planda sahneler oynamaya devam eder. Yüksek kaliteli grafikler sunmaktadır. Saat ve tarih görüntüleme. Uyku zamanlayıcısı, yani alarm sistemi vardır. En sevdiğiniz sesler ile sahneleri özelleştirme desteği içeriyor.

Windows Phone için Sleep Bug uygulaması Plaj, müzik kutusu, nehir, orman, ateş, şelale, hava gibi pek çok sahneler var. Klasik müzikten gök gürültüsüne, rüzgar sesinden ağaç hışırtısına kadar bir çok müziğe haiz bu program, istediğiniz sesi ekleyip istediğinizi devre dışı bırakmaya ve zamanlamanıza olanak sağlıyor.

Sleep Bug ücretsiz sürümü 12 sahne sunuyor. Diğer 12 sahne için Sleep Bug Pro uygulamasını satın almanız gerekiyor.

Sleep Bug (Windows Phone) İçin Yorum Yap