Sleeve Music (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Sleeve Music Uygulaması

Sleeve Music uygulaması ile Android mobil cihazlardan tüm müzik dünyasını tek bir yerde bulabilirsiniz. En sevdiğiniz sanatçıları takip edin, onların son güncellemelerini görün ve her bir yerden yeni müzikleri keşfedin. Bu uygulama sayesinde internetten müzik aramanıza gerek kalmayacak.

Sleeve Music uygulaması ile yeni şarkı videolarını kaçırmayın. Yeni müzikler keşfedin ve trend müzikleri görün. Sanatçılardan veya üreticilerden hazır çalma listelerini dinleyin.

Sleeve Music uygulaması Nokia MixRadio, Last.FM, Soundcloud, YouTube, Songkick, Facebook, Instagram ve Twitter ile bağlantılıdır. Müzik dünyasını ilgilendiren tüm bilgileri sizlere ulaştıracaktır.

Müzik sevenlerden iseniz artık müzik dünyasına tek bir yerden ulaşın. Müzik dünyasında yaşananları ve trend müzikleri, sevdiğiniz sanatçıların müziklerini Sleeve Music uygulaması ile dinleyin ve takip edin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Sleeve Music (Android) İçin Yorum Yap