Sleipnir

Sponsorlu Bağlantılar
6.2.4
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Çift Motorlu Web Tarayıcı

  • Güçlü ve hızlı.
  • Çift motorlu web tarayıcı.
  • Eklenti/Uzantı desteğinin az olması.

Sleipnir Windows bilgisayarlar için Trident (Internet Explorer) ve WebKit tarayıcı motorları arasında geçiş yapmayı sağlayan Japonlar tarafından geliştirilen Türkçe arayüz sunan popüler bir internet tarayıcısıdır. Otomatik olarak, her web sitesi için motor seçiminizi hatırlar, istediğiniz motorları tamamen şeffaf anahtarlamalı yapabilirsiniz.

Sleipnir son derece özelleştirilebilir, tarayıcı sekmesinde yeni beslemeleri/haberleri yönetmek ve okumak için imkan sağlayan entegre bir RSS okuyucu sunuyor.

Benzersiz bir sayfa vuruşu özelliği vardır, sağa veya sola (iPhone üzerinde kaydırmaya benzer) hızla sağ fare düğmesini basılı tutarak açık sekmeler arasında geçiş yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde aynı şekilde sayfaları yukarı / aşağı kaydırma yapabilirsiniz.

Sleipnir ayrıca Android veya iPhone cihazı ile Facebook, Twitter üzerinden web içerik ve bağlantı içerik paylaşmalarını sağlayan çevrim içi bir hizmet sunar.

Tarayıcı uzantıları hayal kırıklığına yol açsa da bazı eklentiler mevcuttur.

Windows için diğer web browser/web tarayıcılara göz atabilirsiniz.

Chrome alternatifi olarak kullanabileceğiniz güçlü ve hızlı bir web tarayıcı arıyorsanız Sleipnir yazılımını kullanabilirsiniz.

Sleipnir İçin Yorum Yap