Sleipnir

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sleipnir Mobile Tarayıcısı

  • Güçlü ve hızlı.
  • Çift motorlu web tarayıcı.
  • Çoklu sekme.
  • Kullanım kolaylığı.

Sleipnir Mobile Windows Phone için kullanımı kolay ve hızlı bir web tarayıcıdır. Trident (Internet Explorer) ve WebKit tarayıcı motorları arasında geçiş yapmayı sağlayan Japonlar tarafından geliştirilen popüler bir internet tarayıcısıdır. Çoklu sekme özelliği ve kullanım kolaylığı açısından Windows Phone için en iyi tarayıcılardan birisidir.

Sleipnir son derece özelleştirilebilir, tarayıcı sekmesinde yeni beslemeleri/haberleri yönetmek ve okumak için imkan sağlayan entegre bir RSS okuyucu sunuyor.

Benzersiz bir sayfa vuruşu özelliği vardır, sağa veya sola (iPhone üzerinde kaydırmaya benzer) hızla sağ fare düğmesini basılı tutarak açık sekmeler arasında geçiş yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde aynı şekilde sayfaları yukarı / aşağı kaydırma yapabilirsiniz.

Sleipnir ayrıca Android, iPhone, Windows Phone cihazı ile Facebook, Twitter üzerinden web içerik ve bağlantı içerik paylaşmalarını sağlayan çevrim içi bir hizmet sunar.

Winows Phone mobil cihazlarınız için ücretsiz ve hızlı bir web tarayıcı arıyorsanız Sleipnir Mobile sürümü kullanmanızı tavsiye ederim.

Sleipnir İçin Yorum Yap