Slim Browser (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
7.00.137
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Portable Ücretsiz ve Türkçe Web Tarayıcı

Slim Browser (Portable) alternatif tarayıcı arayanlar için hızlı, çoklu sekmeli ücretsiz ve Türkçe web tarayıcı. Bu tarayıcı basit bir görünüme sahiptir ve karmaşıklıktan uzaktır. Bir tarayıcıda arayacağınız en temel özellikler yer almaktadır. Özelliklerine kısaca değinmek istiyorum.

Otomatik form doldurma ve şifre yöneticisi sayesinde favori web sitelerine giriş yapmak istediğiniz zaman hesabınıza otomatik olarak giriş sağlar. Online hesaplarınızı kolayca yönetmenizi sağlar. IDM benzeri çok dişli indirme yöneticisi sayesinde 12 kat daha hızlı dosya indirme yapabilirsiniz.

Facebook entegrasyonu ile tek bir tıklama ile paylaşımlar yapabilirsiniz. Web için optimize edilmiş fotoğraf yükleme özelliği sayesinde 20 kat daha hızlı fotoğraf yükleyebilirsiniz. Dahili indirme yöneticisi video sitelerinden kolayca video indirmenizi sağlar. İstediğiniz formatlarda (Mp4, WebM ve flv) videoları indirebilirsiniz.

Dahili reklam engelleyicisi ile rahatsız eden, video izlerken keyfinizi bozan herhangi bir reklamı engeller. Görüntü veya flash reklamlar olsun engeller. Herhangi bir web sitesine girmeden veya arama yapmadan tarayıcı üzerinden doğrudan 5 günlük hava durumu tahminlerini görüntüler. Dahili pop-up engelleyicisi ile can sıkıcı pop-up pencereleri engeller.

En ilgi çekici özelliklerinden biri de Proxy Switcher sayesinde önceden tanımlanmış proxy listesi arasında geçişler yapmanızı sağlar. Bu ve daha fazla özellikleri ile internette gezinmeyi en kolay hale getiren Slim Browser web tarayıcısını denemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Slim Browser farklı temalar kullanmak isteyenler için Skin Listesine göz atabilir anında indirebilirsiniz. Ve Slim Browser tarayıcısı için eklenti indirmek istiyorsanız Plugins & Add-ons sayfasına göz atabilirsiniz.

Slim Browser (Portable) İçin Yorum Yap