SlimBoat (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.54
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Hızlı ve Güvenli Web Tarayıcı

SlimBoat araç çubuğundaki düğmeleri sayısını azaltarak, geleneksel menü çubuğunun kurtularak kullanıcı arayüzü açısından minimalist tasarıma sahip, hızlı, güvenli ve zengin özelliklere sahip ücretsiz ve Türkçe web tarayıcı.

Minimalist tarzı tasarım sadece bazı haberleri okumak ve bazı e-postaları kontrol etmek istiyen sıradan internet kullanıcıları için iyi olsa da, en verimli ve uygun bir şekilde online faaliyetleri tamamlamak isteyen ileri düzey internet kullanıcıları için en iyi bir seçenek değildir. SlimBoat uzman Internet kullanıcıları için ayarlanmış hızlı ve güçlü bir webkit tabanlı web tarayıcısıdır ve farklı insanların ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirme ve esneklik sunar.

SlimBoat sunduğu özellikleri kısaca değinecek olursak; gelişmiş LastPass benzeri şifre yöneticisi ve form doldurma. Facebook entegrasyonu ile kolayca paylaşımlar yapabilme. Dahili indirme yöneticisi ile daha hızlı dosya indirme. Pop-up engelleyicisi rahatsız edici pop-up penceleri otomatik olarak engeller. Bu ve benzeri bir çok özellikleri ile basit bir görünüm ve kolay kullanım sunarak internet kullanımını daha keyifli hale getirmektedir.

 

SlimBoat (Windows) Hakkında Yazılar

SlimBoat (Windows) İçin Yorum Yap