SlimDrivers

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sürücü Güncelleme Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

SlimDrivers, Windows bilgisayarınızda sürücü güncellemelerini denetlemek ve bunları doğrudan indirip kurmanızı sağlayan ücretsiz bir sürücü güncelleme programıdır. Donanım sürücüleri internette aratıp, bulup, yükleme derdinden kurtulacaksınız.

SlimDrivers güncellemesi olan sürücüleri listeleyecektir. Bu listeden güncellemek istediğiniz sürücünün güncelleme düğmesine tıklamanız yeterlidir. Program sürücü güncellemesini dosya boyutuna bağlı olarak kısa zamanda indirecektir. Sizin yapmanız gereken sürücünün indirilmesini beklemek ve ardından güncellemeyi kurmak.

Güncelleştirme gerçekleşmeden önce otomatik olarak geri yükleme noktası oluşturulur ve bu sayede olası bir sorunda bilgisayarın sorunsuz haline geri dönebilirsiniz.

SlimDrivers sayesinde bilgisayarınızda bulunan sürücülerin yazılımlarını da kaldırabilirsiniz.

SlimDrivers’ın Özellikleri:

  • Zamanlanmış tarama
  • Güncelleme kontrolü
  • Yedekleme ve var olan yedekleri geri yükleme
  • Program güncellik kontrolü
  • Bilgisayarın açılışıyla birlikte çalışma
  • Gelişmiş ve kullanışlı arayüz
  • Kayıt tutma

Sürücü güncelleme önemlidir. Bilgisayar sorunlarının çoğu sürücülerin güncel olmamasından kaynaklanıyor. Sürücüleri güncel tutmak hem performans açısından hem de sorunsuz çalışması açısından önemlidir. Piyasada SlimDrivers kadar temiz çalışan bir sürücü güncelleme programı görmedim. Diğer sürücü güncelleme programlarını bilgisayara yüklediğiniz zaman ekstra araçlar, araç çubukları, eklentiler vs bir sürü rahatsız edici uygulamalar yükler. Ama SlimDrivers temiz bir şekilde bilgisayara yüklenir ve temiz bir şekilde çalışır. Bu nedenle SlimDrivers kullanmanızı tavsiye ederim.

SlimDrivers İçin Yorum Yap