Slimjet

Sponsorlu Bağlantılar
14.0.10.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Chrome Tabanlı Ücretsiz Hızlı Web Tarayıcı

Slimjet, Windows için Chrome tabanlı hızlı ve gelişmiş ücretsiz bir web tarayıcıdır. Herkes daha hızlı, özellik açısından zengin, istikrarlı ve herhangi bir sorun olmadan herhangi bir web sitesine erişmeye yardımcı olacak bir web tarayıcı ihtiyacı vardır. Slimjet sizin için tam olarak budur. Slimjet, Blink motorunu kullanır ve daha güvenli, daha hızlı, çok yönlü, özelleştirilebilir tarama deneyimi artı güvenlik ve eşsiz gizlilik düzeyini sağlar.

Windows için bu alternatif tarayıcı hakkında en iyi şey, genellikle uzantılar gerektiren birkaç ekstra özellikleri ile geliyor. Bazı özelliklerine değinmek istiyorum.

Slimjet Facebook entegrasyonu: Slimjet web tarayıcısı Facebook ile entegre edilmiştir ve sadece navigasyon araç çubuğunda Facebook butonuna tıklayarak Facebook’ta paylaşım yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yazı, resim veya web sayfasını paylaşmak için küçük bir pencere açılır.

Slimjet fotoğraf küçültme özelliği: Başka bir tarayıcı aksine Slimjet otomatik fotoğrafları sıkıştırır ve 20 kat daha hızlı yükleyerek yardımcı olur. Ayarlarını kontrol edin ve fotoğraf küçültme ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Web sayfa çevirileri: Slimjet ile web sayfasından metnin herhangi bir bölümünü çevirebilirsiniz. Sadece metni seçin sağ tıklayın ve çevirisini yapın.

Video indirme: Kesinlikle Slimjet en iyi özelliklerinden biridir. Birkaç video sitesinden doğrudan MP3 dosyaları indirebilirsiniz.

Özelleştirilebilir araç çubuğu: Tarayıcı çeşitli özelliklere hızlı erişim sağlamak için özelleştirilebilir bir araç çubuğu ile birlikte geliyor. Ekleme veya ek düğmeleri kaldırarak araç çubuğunu özelleştirmek için izin verir.

URL optimizasyonu: Slimjet tarayıcı orijinal URL ile eşleştirilmiş kısa bir ad oluşturmak için olanak sağlar.

Hava durumu: Tarayıcı araç çubuğundan doğrudan yerel hava durumunu görebilirsiniz Slimjet bir yerleşik hava tahmini özelliği vardır. Sadece navigasyon araç çubuğu üzerine hava düğmesi eklemek, şehrinizi ve ülkenizi ayarlamanız gerekir.

Slimjet web tarayıcısı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32 bit-64 bit sistemler ile uyumludur.

Slimjet Hakkında Yazılar

Slimjet İçin Yorum Yap