Smart Defrag

Sponsorlu Bağlantılar
5.6.0.1078
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Türkçe Disk Birleştirme Programı

3.5/5, Toplam: 6 kişi

Smart Defrag 5, Windows bilgisayarınız için kullanımı kolay, ücretsiz ve Türkçe disk birleştirme programıdır. Piyasada en çok kullanılan ve beğenilen disk birleştirme programlarından biridir. Smart Defrag, özellikle ülkemizde en çok tercih edilen disk birleştirme programıdır. Bunun nedeni de tabi ki, hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğinin olmasıdır.

IObit Smart Defrag 5 maksimum sabit disk performansı için tasarlanmış ücretsiz bir disk birleştirme aracıdır. IObit son disk birleştirme motoru ve “Boot Time Disk Defrag” teknolojisine dayalı, “Smart Defrag” dünyanın önde gelen birleştirme yeteneği ile oluşturulmuştur. Herhangi bir tipik bir disk birleştiricisi gibi birleştirme sağlar ama aynı zamanda akıllı frekansı kullanarak dosyalarınızı kolaylaştırır, böylece en iyi performans için disk hızı ve bilgisayarı hızlandırmayı sağlar.

Sonuç olarak Smart Defrag programı sayesinde disk birleştirme işlemini daha hızlandırabilir ve bilgisayar performansını önemli ölçüde artırma yapabilirsiniz. Herhangi bir yapılandırma, ayarlama yapmadan çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sabit disk ve bilgisayar performansını optimize ederek daha iyi bir kullanıcı deneyimi için oldukça başarılı bir araç olduğunu söyleyebiliriz.

Smart Defrag Hakkında Yazılar

Smart Defrag İçin Yorum Yap