SmartCallMonitor 1.72 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

SmartCallMonitor: Telefon Aramaları İzleme Programı

SmartCallMonitor bir telefon sistemi veya ISDN kartı gibi TAPI uyumlu donanım için yeni telefon istemci yazılımıdır (SmartCallMonitor TAPI sürücüleri gerektirir). Ayrıca NCID sunucu (Network caller ID) kullanarak cep telefonu çağrıları izler (VoIP-Box ile sağlanan). SmartCallMonitor, otomatik olarak arayan hakkında bilgi (örneğin isim, adres vb) sağlamak için Microsoft Outlook ve Google kişileri, saklanan veri ile gelen telefon aramalarını eşleştirmeye çalışır. Bilgiler özenle düzenlenmiş veri sayfasında gösterilecektir.

SmartCallMonitor bir santral gibi çalışır: aramaları kabul etme, sonlandırma, arama yapma ve hatta aramaları bekletme. Bir düğmeye dokunarak cep telefon üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

Küresel bir kısayol tuşu SmartCallMonitor başka bir programdan bir telefon numarasını kopyalamak için olanak sağlar. SmartCallMonitor MS Outlook veya Google rehberde arayan hakkında bilgi eşleşmesi bulamıyorsanız, arayan hakkında bilgi almak için bir internet arama servisini kullanabilirsiniz (“MSN.WhitePages.com” yoluyla). Sadece tek bir tıklama ile, bir çağrı (örneğin şirketin web sitesi) hakkında daha fazla bilgi aramak için izleme yazılımından doğrudan bir Google araması yapabilirsiniz. Ayrıntılı görünümü bir bakışta seçilen girdi hakkında tüm bilgileri gösterir.

SmartCallMonitor arayan hakkında bilgi depolamak için izin veren entegre bir adres defteri sağlar. İletişim bilgileri otomatik olarak eklenebilir.

SmartCallMonitor İndir – Ekran Görüntüsü

smartcallmonitor-indir

SmartCallMonitor 1.72 İndir İçin Yorum Yap