SmartSafeDNS

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe DNS Değiştirme Programı

SmartSafeDNS, kolay ve hızlı bir şekilde DNS değiştirme yaparak yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı DNS değiştirmeniz gerekiyorsa bu program çok işinize yarayacak.

Windows ağ ayarlarından DNS adreslerini değiştirmeye gerek kalmadan, SmartSafeDNS programı ile DNS adresi bölümüne otomatik yazdırılmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama hızlı internet, sahteciliğe karşı koruma ve engelsiz internet için tasarlanmıştır.

Akıllı DNS özelliği sayesinde site ismini yazsanız bile Google akıllı motoru gibi sizi doğru sonuca götürür. Uygulamanın en çarpıcı özelliği ise internet güvenliği programları gibi destek içermesidir. Kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan malware-zararlı yazılım ve phishing-kimlik avı dolandırıcılığı siteleri algılar ve sizi koruma altına alır. Bir çok web site zararlı yazılım barındırmaktadır ve yardımcı programlar olmasa bu zararlı yazılımları fark etmek pek mümkün değildir. SmartSafeDNS sayesinde zararlı yazılım ve bilgilerinizi çalmaya çalışan web sitelere karşı koruma sağlar.

SmartSafeDNS uygulaması DNS sorguları önbellekte tutarak daha sonraki girişlerinizde hızlı bir şekilde internete bağlanmanızı sağlar. Bu sayede fazla bekleme yapmadan web sitelere erişim sağlar. Yüksek performanslı ve güvenilir bir servis sunar.

Yasaklı sitelere giriş yapmak, anonim gezinti, internet güvenliği, kolay ve hızlı DNS değiştirme için SmartSafeDNS ücretsiz ve Türkçe uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Güvenli internet kullanımı için tercih edilecek güzel bir uygulamadır.

Windows 7 | 8 | 8.1 de DNS Değiştirme Nasıl Yapılır?

SmartSafeDNS İçin Yorum Yap