Smash Bandits Racing (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.09.09
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Smash Bandits Racing Oyunu

Smash Bandits Racing, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için en heyecan ve aksiyon dolu ücretsiz yarış oyunlarından biridir. Amerika sokaklarında yol yarışlarına katılın, yüksek hızlı arabaları güçlendirin ve kaçış aletleriyle kendinize avantaj sağlayarak polisleri geride bırakın. Polislerden kaçış özelliği Need for Speed benzeri keyif vermektedir. Ödüller kazanmak için Bandits Yarış Ligi’ne katılarak diğer Bandit’lerle yarış yapın.

Her şeyi ezin geçin
Yani, hemen hemen her şeyi. Kirli pistlerin ve tozlu oduncu kasabalarının yer aldığı sürekli değişen bir dünyada hangi rotayı izlersen izle, önüne çıkan ezilebilir manzaraların içinden görüp göreceğin en ihtişamlı yıkım sahneleri yaratacak şekilde parçalayarak ve dağıtarak geç.

Arabayı geliştirerek ve yükselterek polisleri geride bırak
Arabana harika yükseltmeler ekleyerek oyunu (ve polisleri) geride bırakmayı ihmal etme. Hafif bir darbe ile başla, derken ekstra hız, tutuş ve güç sayesinde muhteşem hale getir. Daha çok kazanmaya başladıkça, gezegenin en hızlı arabası olan, büyüleyici Hennessey Venom GT’yi elde etme şansına da sahip olabilirsin.

Liderlik tablosuna adınızı yazdırın
Havada dolaşan bir TV helikopteri olmadan çılgın bir yol yarışı yapmak ne kadar mümkün? Daha çok ilerledikçe ve daha çok şey ezdikçe, TV reytingi de, kazanacağın para da artar. TV kanalının en ünlü Bandit’i olmak için Facebook ve Google+ arkadaşlarına karşı oyna.

Polislerden kaçış için araçların alın
Başlamadan önce, sana yolda lazım olacak bir şey seçmen gerek. Acımasız Şerif McBride ve yardımcılarına karşı sana avantaj sağlayacak patlamaz lastikler, ‘Şoklayıcı’ araba tabancası ve hatta bir tank alabilirsin.

Kolay hız kontrolleri
Yenilikçi tek parmak kontrol sayesinde, arabanı sürmek, kaydırmak ve döndürmek ve çok işine yarayacak aletleri kullanmak süper kolay – nerede oynarsan oyna.

Bandit mücadelesine katılın
Smash Bandits yarış organizatörleri, polisleri geride bırakıyor olmanın pek de zor olmadığını düşündüklerinden, sürüş becerilerinizi sınayabileceğiniz 100’ün üstünde mücadele hazırladı.

Smash Bandits Racing (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap