Smash Hit (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Smash Hit: Android Ücretsiz Cam Kırma Oyunu

4.25/5, Toplam: 8 kişi

Smash Hit oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere indirerek oynayabilirsiniz. Smash Hit oyunu ücretsiz oyunlar kategorisinde bulunup size gerçeküstü bir oyun keyfi sunacak.

Smash Hit oyunun da amacınız hareket halinde olacak olan cam denilebilecek nesneleri kırmanız gerekecek. Basit gibi görünen oyunda önemli olan doğru atış şeklidir. Gerçeküstü bir oyun yolculuğu yapacağınız Smash Hit oyununda ses ve müzik ile uyumlu bir şekilde hareket edeceksiniz ve karşınıza çıkacak olan her şeyi parçalayacaksınız.

android-smash-hit

Oyun da cam nesneleri kırmak için hedefe odaklanmak, konsantrasyon ve zamanlama oldukça önemlidir. Farklı oyun safhalarına göre müzik ve ses ayarlarını değiştirebilirsiniz. 50’den fazla oyun modu ve 11 farklı grafik tarzı sayesinde değişik odalarda cam kırmanın keyfini doyasıya yaşayın. Oyun bedava olmasının yanı sıra isteğe bağlı olarak prim yükseltme yeni oyun modları, bulut birden fazla cihaz üzerinden tasarruf, detaylı istatistik ve kontrol noktaları yerden devam etmek yeteneği sağlayacak bir kerelik in-app satın alma yoluyla kullanılabilir.

İyi Eğlenceler…

Smash Hit (Android)” İçin Bir Cevap

Smash Hit (Android) İçin Yorum Yap