SMS Art (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
2.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin SMS Art Uygulaması

SMS Art uygulaması ASCII sanat koleksiyonunu Windows Phone cihazlara getiren ücretsiz bir uygulamadır. Facebook, Twitter, WhatsApp, LINE, Skype, Viber, WeChat, Kik Messenger mesajlaşma uygulamaları ile mesaj gönderirken sanatsal resimler ve birbirinden farklı şekilleri kullanmanızı sağlar.

Önemli günleri kutlamak için sevdiklerinize daha güzel, ilgi çekici mesajlar gönderin. SMS Art uygulaması pek çok mesajlaşma uygulamaları ile uyumludur. Şekilleri kopyalamaya da izin vermektedir.

SMS Art uygulamasını açtığınız zaman eski telefonlarda ACII kodlarla oluşturan şekilleri hatırlayacaksınız. Hem eskileri hatırlamak hem de eski teknoloji ile yeni teknolojiyi bir arada tutar.

SMS Art yenilenen sürümleri ile renkli arayüz, yeni ASCII sanatlar, seçilen şekiller kolayca tanınabilir, WP7.8 ve WP8 cihazları için her üç çini boyutları (küçük, orta ve geniş) desteği sunuyor.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

SMS Art (Windows Phone) İçin Yorum Yap