SMS Filter

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Spam Mesajları Engelleme

Ücretsiz
Türkçe dil desteği yok

SMS Filter Android akıllı telefon kullanıcılarının telefonundan olması gereken ücretsiz uygulamalardan birisidir. Sizde istenmeyen spam SMS’lerden sıkıldınız mı? Bankaların, diğer hat operatörlerinin gönderdikleri mesajları artık görmek istemiyor iseniz  o zaman bu uygulama size yardımcı olabilir. Kara listeye numara eklemek ve rahatsız edici mesajlar artık sizi rahatsız etmeyecek.

Sezgisel bir arayüze sahip olan SMS Filter ile kolayca mesajları filtreler ve istenmeyen mesajları engeller. Spam SMS’leri ayrı bir liste halinde saklanır. Herhangi bir mesaj gönderenlerin numaralarını engelleyebilirsiniz ya da manuel numarasını girebilirsiniz ve böylece o numara artık engellenmiş olacaktır. Basit ve kullanımı kolay arayüzü ile tüm gerekli mesajı filtreleme özelliklerini bulundurur, SMS’leri engellemek için çoğu telefonda çalışan uygulama çok küçük bir program boyutuna rağmen size oldukça büyük kolaylık sağlayacak.

İstenmeyen mesajları engellemek adına geliştirilen uygulamalardan bir tanesidir. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı deneyerek sizde spam mesajlardan kurtulabilirsiniz. Daha geliştirilmeye ihtiyacı olan uygulamayı deneyebilirsiniz.

SMS Filter İçin Yorum Yap