SnailDriver

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.3
Sponsorlu Bağlantılar

Tek Tıklama İle Otomatik Sürücü Güncelleyin

SnailDriver, eski sürücüler için bilgisayarınızı tarar ve güncellenmesi gereken sürücüleri tek bir tıklama ile indirme, yükleme ve güncelleme sağlayan ücretsiz sürücü güncelleme programı. Sürücü güncellemesini otomatik hale getirmektedir.

Sürücülerin güncel tutulması sistemin daha istikrarlı çalışmasını sağlar. Şuan bile bilgisayarınızda tarama yapsanız bir çok sürücü çok eski sürüme sahiptir. Güncel sürümlerini bulmak içinde internetten arayıp bulup, indirmek gerekir. Bunun yapmak kapasitesine sahip pek çok insan yoktur. Onun için sürücü güncellemesine yardımcı programları kullanmak her zaman daha güvenli ve sağlıklıdır. Neden? Çünkü program arka planda sürücülerin üreticileri ile bağlantı sağlayarak orijinal güncel sürümleri otomatik olarak bilgisayara indirmeyi ve yüklemeyi sağlar.

Programı indirin ve çalıştırın, bilgisayarınızı tarayarak eski versiyonlara sahip tüm sürücülerin bir listesini gösterir. Sürücü karşısında yer alan indirme seçeneğine tıklayarak, sürücü indirme, yükleme ve güncellemesini tek bir tıklama ile yapıyorsunuz.

SnailDriver sürücüleri güncellemeden önce sistem geri yükleme noktası oluşturur. Çünkü, güncellenmiş sürücüler ile sorun yaşamanız durumunda, daha önceki sürücü sürümlerine geri dönebilirsiniz.

SnailDriver 300.000 ‘den fazla aygıt sürücülerini ve tüm bilgisayar markalarını destekler.

SnailDriver İçin Yorum Yap