Snap Spectacles gözlükler Avrupa’da piyasaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Spectacles, başlangıçta ABD’de 129.99 dolarla satışa çıkmıştı. Kısa videoları sıkıştırılmış bir formatta kaydeden ve Snapchat‘ta paylaşılabilen entegre bir kameraya sahiptir.

Lansmanda, sadece görünüşte rastgele yerlerde kısaca görünecek olan ‘Snapbot’ otomatlarından elde edilebilirlerdi, ancak Snap bunları daha sonra online satın almaya hazır hale getirdi.

Herkesin merakla beklediği gözlükler Avrupaya’da ayak bastı ve ilk kes Londra’da satışa başlandı. Kısa zamanda diğer Avrupa ülkelerine de yayılacak olan gözlüklerin ülkemize ne zaman geleceği bilinmiyor

Bugün, Avrupa da ilk Snapbot Londra’da çıktı, kentin güney kıyısında yer alan dev London Eye gözlem çarkına yakın bir yerden 129.99 euro satışa çıkarıldı. Neyse ki, satın alma işlemi yapabilmek için Snapbot’u ziyaret etmeniz gerekmez, İngiltere’deki şirket web sitesinden de satın alınabilir.

Londra’nın yanı sıra Snapbot’ların Paris, Barcelona, Berlin ve Venedik’te de olacağını bildirdi.

Snapchat İndir (Android)
Android için Fotoğraf ve Video Gönderme Uygulaması
Snapchat İndir (iPhone, iPad)
iOS için Fotoğraf ve Video Gönderme Uygulaması
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Snap Spectacles gözlükler Avrupa’da piyasaya çıktı İçin Yorum Yap