Snapchat (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Fotoğraf ve Video Gönderme Uygulaması

Snapchat son dönemlerin popüler uygulamalarından bir tanesidir. Arkadaşlarına dilediğin gibi mesajlar gönderebilirsiniz. Ücretsiz uygulamalardan olan Snapchat ile sevdiklerine sevgi dolu mesajlar gönder. Mesaj gönderirken insanların senin mesajlarından ekran görüntüsü alarak yada kamera kullanarak kaydetme yapabileceğini unutma. Snapchat çevrenizdeki arkadaşlarınızla deneyimlerinizi ve dünyayı paylaşmak için hızlı ve eğlenceli bir yoldur. Sohbet bölümünü kullanarak hikaye, dokunmatik Android cihazlar sayesinde günün olaylarına dair yada hayattan bir anı arkadaşlarına fotoğraf veya video şeklinde gönderebilirsiniz.

Türkçe dil desteği ile birlikte kullanabileceğiniz uygulama ile doya doya Snap’leşin. Uygulamanın sloganı bu iyi snap’leşmeler. Basit bir şekilde kullanıma sunulan program ile arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, video ve fotoğraf gönderip alabilirsiniz.

Snapchat nasıl kullanılır?

Uygulamayı yükledikten sonra kısa bir kayıt işlemi süreci sizi bekliyor olacak. kayıt olup kendinize bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra cep numaranızı girerek size gelecek olan doğrulama kodunu da girdikten sonra e-mail adresinizi onaylayın ve artık arkadaş bularak snap’leşmeye başlayın. İyi eğlenceler…

Snapchat İndir (iPhone, iPad)
iOS için Fotoğraf ve Video Gönderme Uygulaması

Snapchat (Android) Hakkında Yazılar

Snapchat (Android) İçin Yorum Yap