Snapchat (iOS)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Fotoğraf ve Video Gönderme Uygulaması

Snapchat iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek ücretsiz kullanabileceğiniz ve son zamanlarda oldukça popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama arkadaşlarınız ile video ve fotoğraf göndererek bu şekilde mesajlaşmanıza izin vermektedir. Daha doğrusu uygulama kendine slogan olarak şunu seçmiş; iyi snap’leşmeler.

Ücretsiz uygulamalar kategorisinde yer alan Snapchat Türkçe dil desteği ile birlikte kullanabilir ve milyonlarca kullanıcı arasına dahil olabilirsiniz. Uygulamanın nasıl kullanıldığı ile ilgili olarak aşağıda kısa bir şekilde bilgi verdim. Arkadaşlarınıza video ve fotoğraf mesajları gönderirken şunu aklınızdan çıkarmayın. Videolar ve fotoğraflar üzerinden ekran görüntüsü alabilir yada kamera yardımıyla kaydedebilirler. Anlık olarak video ve fotoğraf paylaşımları yaparken farklı bir hava katmak için emoji ve çıkartmalardan yararlanın.

Snapchat nasıl kullanılır?

Uygulamayı yükledikten sonra kısa bir kayıt işlemi süreci sizi bekliyor olacak. kayıt olup kendinize bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra cep numaranızı girerek size gelecek olan doğrulama kodunu da girdikten sonra e-mail adresinizi onaylayın ve artık arkadaş bularak snap’leşmeye başlayın.

Snapchat İndir (Android)
Android için Fotoğraf ve Video Gönderme Uygulaması

Snapchat (iOS) Hakkında Yazılar

Snapchat (iOS) İçin Yorum Yap