SnapCrab

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Görüntüsü Yakalama ve Paylaşma Programı

  • Çeşitli ekran yakalama seçenekleri.
  • Klavye kısayolları.
  • Fare imleci dahil etme ve dışlama seçeneği.

SnapCrab aktif uygulama pencereleri, tüm masaüstü veya ekranda seçilen alanın anlık ekran görüntülerini almak için imkan sağlayan kolay kullanımlı ve ücretsiz bir ekran yakalama aracıdır. SnapCrab bir düğmeye tıklama ile fotoğraf çekmek için izin veren bir küçük, kayan araç sunmaktadır. Eğer araç çubuğunu kullanmak istemiyorsanız, sistem tepsisindeki simge simgesi veya klavye kısayolları ile ekran görüntüsü yakalama işlemini başlatabilirsiniz.

Ekran görüntüleri, otomatik olarak seçtiğiniz bir klasöre kaydedilir. SnapCrab ile yakaladığınız ekran görüntülerini PNG, JPG ve GIF formatında kaydedebilir ve ayrıca Twitter, Facebook ya da Evernote hesabına doğrudan anlık görüntüleri gönderebilirsiniz.

Ekran görüntüleri için özelleştirilebilir isim kalıpları, fare imlecini dışlamak veya görüntüye dahil etmek için bir seçenek, bir RGB renk seçici ve daha fazlasını içerir.

SnapCrab ayrıca, Internet Explorer ile yakalama araçlarını entegre etmek için bir seçenek sunuyor, hızla kısmen veya tamamen web sayfalarının ekran görüntüleri almak için izin verir.

Ekran görüntüsü alma, kaydetme ve sosyal paylaşım sitelerinde bunları paylaşmak için imkan sağlayan ücretsiz bir program için SnapCrab denemenizi tavsiye ederim.

SnapCrab İçin Yorum Yap