Snapseed

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Verme Uygulaması

Snapseed Android mobil cihazlar için ücretsiz bir fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt verme, filtre uygulama için yardımcı bir uygulamadır. Eğlenceli zaman geçirmek parmaklarınızın ucunda ve yüksek kaliteli fotoğraf deneyimi sayesinde herhangi bir fotoğrafı harika yapmanıza yardımcı olur.

İnanılmaz gelişmiş özellikleri kullanarak kolaylıkla fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Tek dokunuşla fotoğraflarınızı ayarlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı belirli nesneleri veya alanları geliştirmek için seçici ayarları kullanın.

Klasik, Grunge ve Tilt-Shift gibi eğlenceli ve yenilikçi filtreleri ile fotoğrafları güzelleştirin. Google+, e-posta ve diğer sosyal medya da oluşturduğunuz fotoğrafları paylaşın.

Fotoğrafları otomatik olarak analiz eder, renk ve mükemmellik dengesini ayarlar. Nik Software’in devrimci U Point teknolojisi ile saniyeler içinde fotoğraflarınızın belirli yerlerine hassas dokunuşlar gerçekleştirin. Beyaz dengesi, kontrast ve daha fazlasını kolayca ayarlayın. Sağa sola 90 ° döndürün veya basit jest kontrolleri ile fotoğrafı düzeltin. Standart boy oranları, ya da fotoğrafın rahatsız edici yerlerini kaldırmak için kolayca kırpma işlemi yapın.

Fotoğrafları düzenlemek, efekt vermek, filtreler uygulamak için iyi ve ücretsiz bir uygulama arıyorsanız kesinlikle Snapseed (Android) uygulamasını tavsiye ederiz.

Snapseed İndir (iPhone, iPad)
iPhone, iPad Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Verme Uygulaması

Snapseed Hakkında Yazılar

Snapseed İçin Yorum Yap