SnapStill İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

SnapStill: iPhone, iPad Ücretsiz Görüntü Yakalama Uygulaması

Snapstıll

SnapStill, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama sayesinde siz de videolardan görüntü yakalayabilirsiniz.

Video izlerken bazen hoşunuza giden görüntüler ile karşılaştığınız oluyorsa ve içinizden bu görüntüleri keşke alabilsem ve cihazıma kaydetsem dediğiniz oluyorsa o zaman SnapStill uygulamasını denemenizi öneririm. Böylelikle video izlerken daha rahat olursunuz ve hoşunuza giden görüntüleri yakalayabilirsiniz. Yakalayacağınız bu görüntüleri sosyal medya ile sevdiklerinizin görmesi içinde paylaşabilirsiniz.

Ancak görüntülerini yakalayacağınız videoların cihazınızda olması gerekiyor veya uygulamanın yardımı ile yeni videolar çekebilirsiniz. Videodan görüntü almak için zaman çizelgesini kullanarak videoları oynatabilirsiniz ve bu şekilde videodan görüntü alacağınız zamanı belirleyebiliyoruz. SnapStill videoların orjinal çözünürlüğünü koruyarak ekran görüntüsü alabiliyor ve böylece en kaliteli sonucu size sunuyor. Ayrıca standart ekran görüntüleri aldığınızda ortaya çıkan siyah bölümleri de engelleyebiliyorsunuz.

SnapStill İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap