Sniper 3D Assassin

Sponsorlu Bağlantılar
1.14.3
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Keskin Nişancı Oyunu

4/5, Toplam: 4 kişi
  • Ücretsiz.
  • Gerçekçi grafikler ve animasyonlar.
Türkçe dil desteği yok.

Sniper 3D Assassin, keskin nişancı oyunlarını sevenlerin severek oynayacakları bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Sniper 3D Assassin Android işletim sistemli akıllı cihazlara indirerek oynayacağınız ücretsiz bir nişancılık oyunudur. Gerçekçi grafikler ve inanılmaz animasyonların yer aldığı oyun basit oyun kontrolleri sunmaktadır. Basitçe dokunun ve ateş edin. Çoklu hedeflerin yer aldığı oyun ile bir çok görev sizleri bekliyor. Oyunun iPhone ve iPad sürümü de bulunmaktadır.

Bu harika oyunu boş zamanlarınız da vakit geçirmek adına oynayacaksınız. Keskin nişancılık oyunları arasında kendisine güzel bir yer edinen Sniper 3D Assassin ile bağımlılık yapıcı bir oyun keyfi sunuyor. Keskin nişancı olarak kendinize güzel bölgeler seçin ve düşmanlarınızı alt edin. Sniper oyunun da farklı yapılara sahip dürbünleri silahınıza monte edebileceksiniz. Farklı bölümler de farklı kişileri öldüreceğiniz oyun da acele etmeli ve enerjiniz tükenmeden öldüreceğiniz kişileri bulmalısınız.

Sniper 3D Assassin Oyun Videosu

Gerçekçi grafiklere sahip olan ve kaliteli animasyonlar ile donatılmış ve basit oyun kontrolleri ile oldukça eğlenceli bir oyun yapısı sunmaktadır. Ücretsiz olan oyun Sniper oyunlarını sevenlerin denemeleri gerektiğini düşündüğüm oyunlardan bir tanesi.

Sniper 3D Assassin” İçin 2 Cevap

Sniper 3D Assassin İçin Yorum Yap