Sniper 3D Assassin

Sponsorlu Bağlantılar
1.15.4
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Sniper Oyunu

  • Ücretsiz.
  • Gerçekçi grafikler ve animasyonlar.
Türkçe dil desteği yok.

Sniper 3D Assassin, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bir keskin nişancı oyunudur. Eğlenerek oynayacağınız oyunun grafiklerine ve animasyonlarına bayılacaksınız. Bağımlılık yaratıcı oyunlar dan olan oyun da birbirinden güzel bölümler karşınıza çıkacak. Her bölümde yok etmeniz gereken farklı farklı kişiler karşınıza çıkacak. Size verilen süre de öldüreceğiniz kişileri bularak yok etmeniz gerekiyor. Oyunun Android sürümü de bulunuyor.

Oyunun Türkçe dil desteğinin bulunmaması bir eksiklik olarak görülse de yine de sniper oyunlarını sevenlerin mutlaka denemeleri gereken bir oyunlardan birisidir. Basit oyun kontrolleri sayesinde öldüreceğiniz kişileri bulduktan sonra kolayca öldüreceksiniz. Siz ateş ettikten sonra merminiz gidişini kamera ile izleyebileceksiniz. Farklı yapılara sahip sniper dürbünlerinden seçin. Her bölümde değişik kişileri öldüreceğiniz den ve zamanınız kısıtlı olduğundan dolayı acele etmelisiniz.

Sniper 3D Assassin Oyun Videosu

Keskin nişancılık oyunlarını sevenler için gerçekçi grafikler ve animasyonlar bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Sniper 3D Assassin İçin Yorum Yap