Sniper Fury (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Sniper Fury İndir Oyunu

Sniper Fury, Gameloft tarafından geliştirilen Android mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe keskin nişancı oyunudur. Harika grafikler ve göz alıcı mekanlarda tüm tehlikeleri ortadan kaldırın. Ne kadar hızlı ve isabetli atış yapan bir usta olduğunuzu gösterin.

Sniper Fury oyunu geniş bir oyun keyfi sunuyor. 130’dan fazla görevi tamamlamanız gerekiyor. İnanılmaz 3B grafikler arasında kendinizi gerçek bir savaşın içinde hissedeceksiniz. Askerler, zırhlı araçlar, hava birimleri ve bir sürü düşman sınıfını ortadan kaldırmanız gerekiyor. Gelecek nesil “”mermi süresi”” efektleri keskin nişancının her mükemmel kafadan vuruşunu yakalıyor. Kum fırtınası, tipi, sağanak ve diğer zengin hava efektleri arasında hedefleri vurmanız gerekiyor.

Cephanede yer alan silahları geliştirmek için tüm parçaları toplayın. Silahları kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Bir çok özelleştirmeyi ücret ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında tamamladığınız görevler ile silahları geliştirebilirsiniz. PvP çok oyunculu modunda oynayarak daha hızlı geliştirmeler yapın.

Android için Sniper Fury görsel efektler ve harika grafikleri ile en iyi 3B FPS keskin nişancı oyunlardan biridir. Sizde hemen bu ücretsiz oyunu indirin ve maharetlerinizi gösterin.

Sniper Fury (Android) İçin Yorum Yap