Sniper Fury (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sniper Fury Oyunu

3/5, Toplam: 2 kişi

Sniper Fury, Gameloft tarafından geliştirilen Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe keskin nişancı oyunudur. Harika grafikler ve göz alıcı mekanlarda tüm tehlikeleri ortadan kaldırın. Ne kadar hızlı ve isabetli atış yapan bir usta olduğunuzu gösterin.

Sniper Fury oyunu geniş bir oyun keyfi sunuyor. 130’dan fazla görevi tamamlamanız gerekiyor. İnanılmaz 3B grafikler arasında kendinizi gerçek bir savaşın içinde hissedeceksiniz. Askerler, zırhlı araçlar, hava birimleri ve bir sürü düşman sınıfını ortadan kaldırmanız gerekiyor. Gelecek nesil “”mermi süresi”” efektleri keskin nişancının her mükemmel kafadan vuruşunu yakalıyor. Kum fırtınası, tipi, sağanak ve diğer zengin hava efektleri arasında hedefleri vurmanız gerekiyor.

Cephanede yer alan silahları geliştirmek için tüm parçaları toplayın. Silahları kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Bir çok özelleştirmeyi ücret ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında tamamladığınız görevler ile silahları geliştirebilirsiniz. PvP çok oyunculu modunda oynayarak daha hızlı geliştirmeler yapın.

Windows Phone için Sniper Fury görsel efektler ve harika grafikleri ile en iyi 3B FPS keskin nişancı oyunlardan biridir. Sizde hemen bu ücretsiz oyunu indirin ve maharetlerinizi gösterin.

Sniper Fury (Windows Phone) İçin Yorum Yap