SofaScore Canlı Skor Sonuçları (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin SofaScore Canlı Skor Sonuçları Uygulaması

SofaScore.com tarafından geliştirilen SofaScore Live Score (SofaScore Canlı Skor Sonuçları) ücretsiz ve Türkçe uygulaması ile Windows Phone mobil cihazlardan canlı skor takip edin. Futbol, Tenis, Basketbol, Buz Hokeyi, Formula, Kriket, Hentbol, Rugby, Amerikan Futbolu, Beysbol, Voleybol, Futsal, Su topu, Snooker, Darts, Badminton sporlarına ait canlı skor-maç sonuçlarına ulaşın.

Spor Toto Süper Lig, Şampiyonlar Ligi, TFF 1. Lig ve 557 diğer liglere ait canlı maç skorları ve maç sonuçlarına kolay bir şekilde ulaşın.

SofaScore Canlı Skor Sonuçları uygulaması basit arayüz ile hem maç skorlarını takip edin, maç sonuçlarına bakın ve ilgi alanınıza göre spor haberlerini bulabileceğiniz güzel bir uygulamadır.

İddaa oynayanların vazgeçilmez uygulamalarından biridir. Ancak iddaa kodlarının olmaması iyi olmamış. Güncellenen sürümleri ile bu özellik de eklenebilir.

Windows Phone için SofaScore Canlı Skor Sonuçları uygulaması ile ilgilendiğiniz ligleri sabitleyebilir, sabitlenmiş ligler olarak kolayca erişim sağlayın. Favorilere maçları ekleyebilir sadece beklediğiniz sonuçları takip edin.

SofaScore Canlı Skor Sonuçları (Windows Phone) İçin Yorum Yap