SoftPerfect Network Scanner

Sponsorlu Bağlantılar
7.0.7
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Ağ Tarama ve Yönetme Programı

SoftPerfect Network Scanner, modern bir arayüz ve birçok gelişmiş özelliklere sahip bir IP, SNMP ve NetBIOS ağları tarama ve yönetmek için ücretsiz programdır. Bu bilgisayar güvenliği ile ilgilenen sistem yöneticileri için tasarlanmıştır.

SoftPerfect Network Scanner ile bilgisayarlara ping atma, TCP dinleme bağlantı noktalarını tarar ve ağ üzerinde paylaşılan kaynak türleri gösterir. Buna ek olarak, ağ sürücüleri gibi paylaşılan kaynaklara bağlama, Windows Gezgini’ni kullanarak bunları tarama, sonuç listesi ve daha fazla filtre uygulayabilirsiniz.

Kullanıcı tanımlı port denetimi, dahili Wake-On-LAN yöneticisi, DHCP bulma, uzaktan kayıt defteri, özel IP filtreleme ve daha fazlasını içerir.

SoftPerfect Network Scanner tüm ağ yöneticileri üzerinde güvenlik sağlamak amacıyla tasarlanmış yardımcı bir programdır. LAN yerel ağ üzerindeki gizli paylaşımları tespit etmede yardımcı olacaktır. Bu sayede ağınızın güvenliği sürekli denetim altında olacaktır.

Portable olduğu için kurulum dosyası içermez ve bilgisayarınıza indirdikten sonra direkt çalıştırın ve kullanmaya başlayın. Çok basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Programın sunduğu tüm araçları ve işlevleri bulmak çok az zamanınızı alacaktır. Programı çalıştırın ve bir tarama başlatın. Tarama yapmak istediğiniz IP aralığını girmeniz gerekir.

Sonuç olarak, SoftPerfect Network Scanner bu alanda geliştirilmiş en iyi uygulamalardan biridir. Faydalı olacak bir çok özellik, çeşitli özelleştirme seçenekleri ve kullanım kolaylığı sunan başarılı bir programdır. Ağ güvenliği için her bilgisayarda olması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyoruz.

SoftPerfect Network Scanner İçin Yorum Yap