Solar Flux HD İndir – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Solar Flux HD: Android için Uzay Konseptli Bulmaca Oyunu

Solar Flux HD, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için sunulan ve uzay temaları içerisinde oynanan bir bulmaca oyunudur. Oyun ücretli olarak sunulmaktadır. Uzayın birbirinden güzel manzaraları arasında geçecek olan bulmaca çözme serüveni sizleri bekliyor.

Evreni kurtarmaya hazır mısınız?

Çünkü oyunda ki amacınız evreni kurtarmaktır. Galaksiler arası yolculuklar yaparak her geçen gün enerjisi tükenmekte olan ve yavaş yavaş sönmeye başlayan Güneşi eski ışıl ışıl günlerine geri döndürmeniz gerekiyor.

Birbirinden farklı 4 Galaksi de 80’den fazla bölüm ve her geçen bölümden sonra biraz daha zorlaşan bölümler sizleri bekliyor. Kazanacağınız yüksek skorları liderler listesi arasına sokmak için daha fazla bölüm geçin ve daha fazla puan toplayın. Toplayacağınız yüksek skorları Facebook aracılığı ile bütün arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Solar Flux HD IndırSolar Flux HD IndırSolar Flux HD Indır

Oyunda karşınıza bazı engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için ellerinizi en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Karşınıza çıkacak olan engeller arasında süpernovalar, asteroid alanları, meteorlar ve kara delikler de bulunmaktadır. Geminizi rotasından çıkarmadan görevleri başarıyla tamamlayabilmeniz için tüm bu engelleri geride bırakmanız gerekmekte.

Maddelere halinde oyunun özelliklerine göz atacak olursak;

  • 80’den fazla bölüm.
  • 4 farklı galaksi.
  • Bölümleri geçtikçe kazanabileceğiniz maksimum 3 yıldız.
  • Skorlarınızı diğer skorlar ile karşılaştırabilmeniz için liderler listesi.
  • Facebook üzerinde paylaşma imkanı.

Solar Flux HD İndir – Android İçin Yorum Yap