Sopcast (Android APK)

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.8
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz Canlı TV İzleme Programı

Sopcast for Android, bilgisayardan online-canlı TV izleme ve radyo dinleme imkanı sunan Android sistemler için ücretsiz Sopcast.apk dosyasıdır. Sopcast uygulamasını Android cihaza indirin ve çalıştırın. Kanal listesinden istediğinizi seçin ve izleyin.

SopCast Android sürümü genel bir oynatıcıdır. “SopCast” P2P canlı kanal oynatmanın yanı sıra, aynı zamanda yerel ses ve video dosyalarını ve URL tabanlı medya türlerinin çoğu izlemenizi sağlar. Sopcast programı TV izlemenin yanı sıra P2P ile görüntülü ya da sesli olarak canlı yayın yapmak için imkan sağlar. Kendi yayınını yapmak isteyenler için faydalı olacak programdır. Ücretsiz canlı p2p kanalları ve ücretsiz p2p yayın desteği içeriyor.

SopCast (apk) yayınlanan video ve ses yayınları izleme, TV izleme, video izleme ve internet radyosu dinlemek için basit ve ücretsiz bir programdır. P2P (Peer-to-Peer) teknolojisini benimseyen, çok verimli ve kullanımı kolaydır. Herkes bilgisayarını güçlü bir sunucu ve geniş bant genişliği maliyeti olmayan bir yayın kuruluşu haline getirebilir.

SoP, P2P üzerinden canlı yayının kısaltmasıdır. Sopcast, P2P’ye dayalı bir doğrudan yayın akış sistemidir. Kendi kanalınızı oluşturun ve internet üzerinden canlı yayın yapın.

Sopcast (Android APK) İçin Yorum Yap