Sopcast (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.4
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz Türkçe Canlı TV İzleme Programı

Sopcast for Mac, bilgisayardan online-canlı TV izleme ve radyo dinleme imkanı sunan Mac OS X sistemler için ücretsiz ve Türkçe programdır. Sopcast programı bilgisayara indirin ve çalıştırın. Binlerce kanal listesinden istediğinizi seçin ve izleyin.

Sopcast programı TV izlemenin yanı sıra P2P ile görüntülü ya da sesli olarak canlı yayın yapmak için imkan sağlar. Kendi yayınını yapmak isteyenler için faydalı olacak programdır. Ücretsiz canlı p2p kanalları ve ücretsiz p2p yayın desteği içeriyor.

SopCast yayınlanan video ve ses yayınları izleme, TV izleme, video izleme ve internet radyosu dinlemek için basit ve ücretsiz bir programdır. P2P (Peer-to-Peer) teknolojisini benimseyen, çok verimli ve kullanımı kolaydır. Herkes bilgisayarını güçlü bir sunucu ve geniş bant genişliği maliyeti olmayan bir yayın kuruluşu haline getirebilir.

SoP, P2P üzerinden canlı yayının kısaltmasıdır. Sopcast, P2P’ye dayalı bir doğrudan yayın akış sistemidir. Kendi kanalınızı oluşturun ve internet üzerinden canlı yayın yapın.

Sopcast son sürümü Mac OSX 10.6 (Snow Leopard) ve daha sonraki sistemleri ile uyumludur.

Sopcast (MAC) İçin Yorum Yap