Sophos Mobile Security İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Sophos Mobile Security: Android Güvenlik Programı

Sophos Mobile Security (Free Antivirus and Security), Android mobil cihazınızı tüm tehlikeleri karşı koruma sağlayan ücretsiz mobil antivirüs ve güvenlik programıdır. Sophos Mobile Security hafif bir antivirüs programıdır. Android telefonunuzun bataryasını fazla tüketmeden ve telefonu kasmadan kullanmanızı sağlar. Android mobil cihazı kötü amaçlı yazılımlardan korumak istiyorsanız herhangi bir antivirüs veya güvenli programı kullanmanızı tavsiye ederim.

Sophos Mobile Security bir çok ücretli ve gelişmiş antivirüs programlarının sağladığı özellikleri sunuyor. Özellikle antivirüs koruma özelliği SD kart gibi harici depolama alanına yüklenmiş olan uygulama ve dosyaları taramayı sağlar. Kayıp ve kimlik hırsızlığına karşıda gelişmiş bir koruma sağlar.

Mobil güvenlik uygulamalarında pek olmayan kötü amaçlı veya kimlik avı web sitelerine erişimi engelleme özelliği. Ebeveyn kontrolü sağlayan uygunsuz web sitelerine erişimi de engelleme imkanı sunuyor. İstenmeyen aramalar veya SMS’leri Spam filtresi ile engeller.

Sonuç olarak Android telefonu virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, web tehlikelerine, kimlik avı hırsızlığına karşı korumak için ücretsiz antivirüs, anti-malware ve güvenlik programı arıyorsanız Sophos Mobile Security (Free Antivirus and Security) uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Sophos Mobile Security (Free Antivirus and Security)

sophos-mobile-security-indir-android sophos-mobile-security-indir-android-1 sophos-mobile-security-indir-android-2

Sophos Mobile Security İndir (Android) İçin Yorum Yap