SoundCloud (iOS)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone için SoundCloud uygulaması ile müzik bulun, dinleyin ve paylaşın

4/5, Toplam: 1 kişi

SoundCloud müziklere kolay bir şekilde ulaşmayı sağlayan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod tocuh) için ücretsiz müzik uygulamasıdır. Müziklere daha kolay bir şekilde erişin, dinleyin ve diğer taraftan işlerinizi yapın. Dünyadaki gelişmekte olan ve büyük sanatçılardan sürekli genişleyen bir müzik karışımını keşfedin, yayınlayın ve paylaşın.

SoundCloud ile dilediğiniz kadar müziğe ulaşmanın kolay yolunu bulacaksınız. Uygulama ile en yeni ve trend olan müzikleri bularak rahatça dinleyin. Dinlediğiniz müzikleri bir araya toplayabilir ve sanatçıları takip edebilirsiniz. Hip hop, reck, elektronik ve klasik müzik, jazz, kitap, spor ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz.

Uygulama ile şarkıları, şarkıcıları, trend müzikleri türlerine göre arayarak bulabileceksiniz. Wifi yada diğer verileri kullanarak her yerden dinleyebilirsiniz. Ses kayıtları yapabilir ve bunları Facebook, Twitter gibi sosyal medyada paylaş.

Şarkıları dinleyebilir, kendine has bir şarkı listesi oluşturabilir ve sizi takip edenler ile paylaşabilirsiniz. Dilediğiniz müzikleri keşfederek dinleyin ve kendinize favori bir dinleme listesi oluşturun. Arama bölümü size şarkıları ve şarkıcıları bulmanızı sağlar.

SoundCloud (iOS) İçin Yorum Yap