SoundCloud artık Windows 10 PC’lerde ve Xbox One’da mevcuttur

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda Windows Mağazasından belirgin bir şekilde ayrıldıktan sonra, popüler ses dağıtım hizmeti olan SoundCloud, nihayet platforma geri geldi. Uygulama, Windows 10 bilgisayarlarında beta olarak sunulmakta.

Hizmet ayrıca bugün Xbox One’da ayrı bir liste halinde başlatıldı. İlginçtir ki, uygulamanın Xbox sürümünde “beta” etiketi yok.

Uygulamanın Xbox One sürümünün özellikleri şöyledir:

  • Favori parçalarınız ve en yeni sürümleriniz de dahil olmak üzere tanıdık SoundCloud özelliklerini kullanın.
  • Cortana’yı kullanarak parçaları çalmak ve atlamak için sesinizi kullanın.
  • Benzersiz çalma listeleri oluşturmak için başka hiçbir yerde bulamadığınız yeni sanatçıları ve şarkıları bulun.-Tanınmış ve gelecek olan sanatçılardan yeni remiksleri keşfetmenin tadını çıkın.

SoundCloud, uygulamanın kullanıcı arayüzünü, karşılayacağı daha büyük ekranlara uyacak şekilde yeniden düzenledi. Cortana aracılığıyla yürütme denetimi gibi bazı özellikler, kesintisiz bir deneyim sağlamak için Xbox kullanıcılarına yöneliktir. SoundCloud hesabınızdan tüm parçalara ve çalma listelerine erişmenizi sağlar. Şirket, SoundCloud Free, SoundCloud Go veya SoundCloud Go + gibi çeşitli abonelik servislerini sunar.

Uygulama ayrıca, nispeten daha yeni olan, tercihlerinize dayalı kişiselleştirilmiş bir müzik listesi oluşturan yükleme özelliğiyle geliyor. Hizmet, genişleyen kütüphanesinde 120 milyonu aşkın parça ile “dünyanın en büyük müzik ve ses akışlı katalog” olduğunu iddia ediyor.

Windows 10 sürümünde beta etiketi olsa da aynı özelliklere sahiptir. Hizmeti kullanmak istiyorsanız aşağıdaki Windows Mağazası bağlantısından indirebilirsiniz. Uygulama büyük oranda hatasız bir deneyime sahip olmalıdır; Bununla birlikte, bir sorunla karşılaşırsanız, hizmet burada kullanıcı geribildirimini kabul etmektedir.

Windows 10 için SoundCloud uygulamasını indir

SoundCloud artık Windows 10 PC’lerde ve Xbox One’da mevcuttur İçin Yorum Yap