Space Weather (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.6
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Space Weather Uygulaması

Space Weather, iPhone, iPad için orijinal uzay hava durumu uygulamasıdır. Gerçek zamanlı olarak uzayda neler olduğunu izlemek için güzel bir uygulamadır. Space Weather uygulaması ile güneş patlamalarını ve radyasyonu canlı olarak izleyin.

Space Weather uygulaması gerçek zamanlı bildirimler sunar. Gerçek zamanlı güneş fırtınası durumuna bakın. 50 gerçek zamanlı ölçümleri, raporlar ve okuma veya verileri görüntüler. RSS beslemeleri desteği vardır. Gerçek zamanlı uyarılar, raporlar ve uzay hava için tahminler mevcuttur. Dünyanın dört bir yanından gelen gerçek zamanlı web kamerası görüntülerine bakabilirsiniz.Güneşin gerçek zamanlı görüntüsüne, uyduların gerçek zamanlı konumuna bakın.

UV Index haritalar ile gerçek zamanlı olarak dünya yakınlarındaki nesneleri haritalama. Canlı olarak dünyanın uzaydan nasıl göründüğüne bakın. Canlı olarak güneş videoları sunar. Güzel sanat eserleri, animasyonlar, geçişler.

Uzay meraklıları iPhone, iPad için Space Weather uygulamasını deneyebilir. İlgi çekici ve kaliteli bir uygulamaya benziyor.

Dilerseniz diğer iOS uygulamalara göz atabilirsiniz.

Space Weather (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap