SpaceSniffer

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Disk Alanı Kullanımını Analiz Edin

SpaceSniffer seçilen bir sabit sürücüyü analiz eden ve depolama alanınızın çoğunu kaplayan dosyaları ve klasörleri bulmayı kolaylaştıran dinamik bir disk haritası sunar. Bu sayede bilgisayar depolama alanını gereksiz yere dolduran dosyaları analiz ederek gereksiz olan dosyaları temizleyebilirsiniz. Bu program tam anlamı ile disk alanını analiz etmek için kullanacağınız harika bir programdır. Disk alanını grafiksel olarak görüntüleyerek, disk üzerindeki klasör / dosya büyüklükleri ve boyutlarını görebilirsiniz.

Uygulama tarama yaparken haritayı gerçek zamanlı olarak inceleyebilir ve tarama sırasında yapılan değişiklikler (ör: dosya silme, yeniden adlandırma, yeni dosyalar ekleme) otomatik olarak taranmadan yeniden görüntülenir.

Bir dosyaya veya klasöre sağ tıkladığınız zaman standart Windows Gezgini içerik menüsünü getirir. Klasör etiketleme, klasör adı filtreleme, özel dosya sınıfları (dosya grupları için kendi renklerinizi tanımlama), NTFS Alternatif Veri Akışları desteği, klasör yakınlaştırma ve daha fazlasını içerir.

SpaceSniffer, klasörlerin ve dosyaların disklerinizde nasıl yapılandırıldığını anlamanızı sağlayan taşınabilir bir uygulamadır. Bir Treemap görselleştirme düzenini kullanarak, büyük klasörlerin ve dosyaların cihazlarınıza nereye yerleştirildiğini görebilirsiniz.

SpaceSniffer, portable bir program olduğunu kurulum gerektirmez. Programı indirin ve doğrudan çalıştırın.

SpaceSniffer İçin Yorum Yap