SPAMfighter Standard

Sponsorlu Bağlantılar
7.6.127
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Spam Engelleme Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

SPAMfighter Standard, mail adreslerinize gelen rahatsız edici spamları engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Outlook, Outlook Express, Thunderbird, Windows Mail ve Windows Live Mail için ücretsiz spam engelleyici programdır. Piyasada mevcut olan bir çok spam engelleyici program mevcuttur. Ama SPAMfighter Standard kadar etkili ve güçlü değildir. Microsoft ile birlikte ortak bir anti-spam filtresi oluşturmuşlardır. Bu sayede spam engelleme özelliği daha da güçlü olmuştur.

E-posta adresinize mail geldiği zaman SPAMfighter Standard tarafından kontrol edilir. Eğer spam olduğu anlaşılırsa mailleri spam klasörüne atacaktır. Algılanmayan spam mail aldığınız zaman, tek bir düğmeye tıklayak tüm ülke ve bölgelerdeki SPAMfighter’lardan kaldırılacaktır.

SPAMfighter Standard bilgisayarınızda mevcut olan tüm e-posta hesaplarınızı koruyacaktır. “Kimlik avı”, “kimlik hırsızlığı” ve diğer email dolandırıcılığına karşı sizi korur. Ve daha bir çok faydalı özellikleri harika bir uygulamadır.

SPAMfighter Standard artık tamamen Windows 10 ile uyumlu hale getirilmiştir.

SPAMfighter Standard İçin Yorum Yap