Speed Rovers Classic İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Speed Rovers Classic: Ücretsiz Motor Yarışı

Speed Rovers Indır

Speed Rovers, Windows 8 işletim sistemli PC’leriniz ile indirip oynayabileceğiniz bir Motor yarışıdır. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Oyun yapısı bakımından eski yarışları hatırlatan oyunda yapmanız gereken oldukça basit. Motorunuz ile Dünya çapında yapılan yarışlara katılın ve üst sıralara yükselin.

Birçok değişik şehirde yarışlar sizleri bekliyor. Farklı şehir yarışları farklı tecrübeler demektir. Yarışlar da Meksika’nın kızıl çöllerinde tozu dumana katabilir yada İzlanda’ya giderek karla kaplı olan dondurucu topraklar üzerinde yarış keyfini yaşayabilirsiniz.

Oyun mantık olarak kontrol noktası sistemine dayanmaktadır. Yani yapacağınız yarışlar da belirli süreler verilmektedir ve verilen bu süre bitmeden sonraki kontrol noktasından geçmeniz gerekiyor. Geçeceğiniz her kontrol noktası sonrasında size ekstra süre verilecek.

Yalnız dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü en iyi zamanı tamamlamak adına yarış alanlarında yer alan diğer arabalara çarpmamalı ve yol üzerinde yapılan çalışmalara da ayrıca dikkat etmelisiniz. Süreyi uzatmanın bir diğer yolu ise yeşil renkte olan zaman kapsüllerini toplamanız gerekiyor.

Speed Rovers Classic İndir İçin Yorum Yap