SpeedLord

Sponsorlu Bağlantılar
3.9
Sponsorlu Bağlantılar

Torrent Download Hızlandırma Programı

SpeedLord dosya paylaşım, torrent programları için hızlandırma aracıdır. AresShareaza, Bearshare, Vuze, eMule, Bittorrent, BitComet, uTorrent, FrostWire dahil popüler istemcilerin çoğu desteklenir. SpeedLord sadece kullanıcıların indirme hızlarını artırmaya yardımcı olacaktır. Herhangi bir yapılandırma yapmaya gerek kalmadan kolayca kullanabilirsiniz. SpeedLord otomatik olarak sahip olduğunuz dosya paylaşım programı ile etkileşime girer. Böylece indirme hızını arttırır. Eğer P2P istemciyi, dosya paylaşım programını değiştirmek istiyorsanız, bu hızlandırıcının değiştirilmesi gerekmez. SpeedLord hiçbir sorun çıkarmadan, yüklenecek yeni araç ile çalışmaya devam edecektir.

Yaptığımız virüs testlerinde bazı virüslere rastlanmıştır. Program üreticileri bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığı için dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bu nedenle program yükleme dosyasını kaldırmış bulunuyoruz. Yenilenen sürümlerinde herhangi bir zararlı yazılım tespit edilmezse, yükleme dosyasını tekrar devre sokacağız. Bu nedenle diğer indirme yöneticisi ve hızlandırıcı programlara göz atabilirsiniz.

SpeedLord, kesintiye uğramış transferleri yönetir ve kaldığı yerden devam etmeyi sağlar. Sağlama kontrolleri yapar ve dosya indirme doğru olduğundan emin kılar. Otomatik olarak mevcut bant genişliğini belirler ve kullanılabilirlik maksimum hızı ayarlar. Arayüz kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ana ekranda hızlanma oluyor. Eğer hızlanma istemiyorsanız durdurulabilir.

SpeedLord torrent programları ve torrent indirmeleri üzerinde tam bir optimizasyon sağlayarak torrent dosya indirmeyi hızlı hale getirmektedir.

SpeedLord İçin Yorum Yap