Splash

Sponsorlu Bağlantılar
2.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz HD video oynatıcı ve dönüştürücü program

Splash, Windows bilgisayarda kullanabileceğiniz gelişmiş özellikleri ile ücretsiz HD video oynatıcı ve video dönüştürücüdür. Süper performans, pürüzsüz hareket ve net ayrıntılar ve canlı renkler görmek için kesinlikle denemelisiniz.

Program HD kalitesi için tasarlanmış ve optimize edilmiştir. HD kalitesindeki videoları izlemek ve kalite kaybı olmadan video biçimleri arasında dönüştürmek için iyi bir yardımcı programdır. High Definition (HD) film ve kamera kliplerini dönüştürmek mümkündür. Herhangi bir ek codec bileşeni gerekmez. Bu uygulama ile hızlı bir şekilde HD videoları oynatmak mümkündür.

Önceden tanımlı profiller arasından seçim yapabilir, multimedya cihazlar ve istediğiniz video biçimlere hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürme yapın, Facebook ve diğer sosyal ağlar üzerinde kolayca paylaşabilirsiniz.

Çarpıcı görüntü kalitesi sunan gelişmiş resim post-işleme motoru ile daha önce hiç olmadığı kadar standart ve yüksek tanımlı videoları izleyin, düzgün hareket, keskin detaylar ve canlı renklerin keyfini çıkarın. Altyazılı film izlemek isteyenler içinde kullanışlı özellikler içermektedir. Altyazı boyutunu seçme imkanı sunar. Bu sayede büyük altyazılardan dolayı film izleme keyfiniz kaçmaz.

Gelişmiş özellikleri ile HD video oynatma ve video dönüştürme için Splash programını denemenizi tavsiye ederim. Zaten ücretsiz olduğu için kolayca deneyin ve beğenmezseniz silebilirsiniz.

Splash İçin Yorum Yap