Split Pic (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Split Pic Uygulaması

Split Pic 2.0 – Clone Yourself, fotoğrafları birleştirmek, efekt vermek ve bir çok bölümler halinde kameranızı bölmek için kullanabileceğiniz Android mobil cihazlar için ücretsiz fotoğraf uygulamasıdır. Split Pic uygulaması ile fotoğrafları karıştırın, birleştirin, filtre uygulayın ve ilgi çekici yaratıcı görüntüler oluşturun.

Farklı çekimler yapmak için bir çok bölümler halinde telefon kamerasını bölme yeteneğine sahiptir. Fotoğrafları bir arada kusursuz karıştırarak ve uyumlu biçimde birleştirerek ve görüntülere özel efekt oluşturarak, standart pic çerçeveleme uygulamasına benzer fotoğraflar arasında keskin bir kontrast yapmak için yardımcı olacaktır.

1’den 6’ya kadar düzen seçimi yapabilir, istediğiniz yere bölünmüş çubukları ayarlayın. Alt-üst kısım, sağdan veya soldan resimleri atabilirsiniz. Ayrıca galeriden resim ekleme desteği vardır. Resimlerinizi ayarlayın. İstediğiniz yere görüntüyü taşımak isterseniz bölünmüş çubukları yeniden ayarlayın.

Hazırladığını görüntüleri galeriye kaydedebilir veya Instagram, Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr, E-posta, MMS veya [ETC] gibi entegre sosyal medya ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Android için Split Pic uygulaması ile yaratıcı olmaktan korkmayın. Bir hikaye anlatmak için fotoğraflardan oluşan bir dizi yakalayın. Arkadaşlarınızı kopyalayın. Dahili zamanlayıcı kullanın ve kendinizi klonlayın. Bir şeyi ön plana çıkarmak için başkalarını uzaklaştırmak sonra bir çerçeve ile büyütün. Arka kamera ve ön kamera arasında geçiş yapın. Kafa görüntüsünü değiştirerek ilgin görüntüler ortaya çıkarın.

Split Pic (Android) İçin Yorum Yap