Spotflux (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
2.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Spotflux Sanal Özel Ağı (VPN) Uygulaması

Spotflux VPN, daha güvenli internet kullanımı ve yasaklı sitelere giriş için iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için tasarlanmış ücretsiz VPN, internet güvenlik programıdır. Spotflux tüm veri iletimini şifreleyerek ve gerçek IP adresini gizleyerek daha güvenli bir şekilde web’de gezinmenizi sağlar. Buna ek olarak, veriler Spotflux bulut hizmeti üzerinden oluşturulmuş tünelden aktarılır, aynı zamanda izleme çerezleri kaldırır, malware-zararlı yazılım tehditlerine karşı engelleme yapar.

Spotflux Sanal Özel Ağı (VPN) her cihaz ve her ağ üzerinde çalışan ücretsiz VPN hizmetidir. Telefonlar, tabletler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullandığınız internet Spotflux ile korunma altına alınacaktır.

Program temelde yapmanız gereken her şeyi “Enable” tuşuna basarak yapabilirsiniz. Spotflux VPN otomatik olarak bağlantınızı korumaya başlayacaktır. İnternettte anonim gezinmek için faydalı olacak harika bir programdır.

Spotflux VPN internet bağlantınızı korumak ve geliştirmek için en iyi yoldur. Bu, bulut tabanlı gerçek zamanlı milyonlarca hesaplamalar gerçekleştirir, şifreler ve mobil internet trafiği sıkıştırır. Spotflux tüm cihazlarınızda çalışır.

Tüm İnternet trafiği artık Spotflux VPN sunucular üzerinden yönlendirilir. Önemli sorunlar yaşamazsınız ancak bağlantı hızında biraz yavaşlama olduğunu fark edebilirsiniz. Eğer tam hız bağlantısına ihtiyacınız varsa istediğiniz zaman Spotflux devre dışı bırakabilirsiniz. Engellenmiş, yasaklı sitelere giriş programı arıyorsanız hemen Spotflux Sanal Özel Ağı (VPN) uygulamasını indirin.

Diğer yasaklı sitelere giriş programlarına göz atabilirsiniz.

Spotflux (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap