Spotflux (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
3.1.8
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz İnternet Güvenlik, VPN ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Spotflux, daha güvenli internet kullanımı ve yasaklı sitelere giriş için Windows sistemlere uygun tasarlanmış ücretsiz internet güvenlik programıdır. Spotflux tüm veri iletimini şifreleyerek ve gerçek IP adresini gizleyerek daha güvenli bir şekilde web’de gezinmenizi sağlar. Buna ek olarak, veriler Spotflux bulut hizmeti üzerinden oluşturulmuş tünelden aktarılır, aynı zamanda izleme çerezleri kaldırır, malware-zararlı yazılım tehditlerine karşı engelleme yapar.

Spotflux her cihaz ve her ağ üzerinde çalışan ücretsiz VPN hizmetidir. Telefonlar, tabletler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullandığınız internet Spotflux ile korunma altına alınacaktır.

Program temelde yapmanız gereken her şeyi “Enable” tuşuna basarak yapabilirsiniz. Spotflux otomatik olarak bağlantınızı korumaya başlayacaktır. İnternettte anonim gezinmek için faydalı olacak harika bir programdır.

Spotflux internet bağlantınızı korumak ve geliştirmek için en iyi yoldur. Bu, bulut tabanlı gerçek zamanlı milyonlarca hesaplamalar gerçekleştirir, şifreler ve mobil internet trafiği sıkıştırır. Spotflux tüm cihazlarınızda çalışır.

Tüm İnternet trafiği artık Spotflux sunucular üzerinden yönlendirilir. Önemli sorunlar yaşamazsınız ancak bağlantı hızında biraz yavaşlama olduğunu fark edebilirsiniz. Eğer tam hız bağlantısına ihtiyacınız varsa istediğiniz zaman Spotflux devre dışı bırakabilirsiniz. Engellenmiş, yasaklı sitelere giriş programı arıyorsanız hemen Spotflux yazılımını indirin.

Diğer yasaklı sitelere giriş programlarına göz atabilirsiniz.

Spotflux (Windows) İçin Yorum Yap