Spotify Music (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Spotify Müzik Dinleme Uygulaması

Spotify Music Android mobil cihazlar ile müzik dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama sizlere yasal ve ücretsiz olarak müzik dinleme imkanı sunuyor. Şarkı arşivi geniş olduğundan büyük ihtimalle aradığınız her şarkıyı bulabilir ve çevrimdışı olarak da dinleme imkanı sunuyor. Eşleşme yapabilen uygulama, böylece şarkılarınızı ve listelerinizi her yere taşıma imkanı da sunuyor.

NOT: Ücretsiz olarak sunulan uygulama 2 günlük bedava müzik dinlemeden sonra aylık ücretli üyeliğe geçmeniz gerekiyor. Oldukça cüzi olarak belirlenen ücret sayesinde milyonlarca şarkıya en hızlı yoldan ulaşma şansınız var.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak;

  • Milyonlarca şarkı
  • Online ve Offline müzik dinleme imkanı
  • Müzik paylaşımı
  • Senkronazisyon
  • Facebook ve Last.fm entegrasyonu.

Android için Spotify Music uygulaması ücretsiz ve Türkçe olarak sunulmaktadır. Sizde hemen bu uygulamayı indirin ve müzik dinlemenin keyfini çıkarın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Spotify Music (Android) İçin Yorum Yap