Spotify (Windows PC)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.39.157
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Spotify Müzik Dinleme Uygulaması

Windows PC için Spotify Music ile müzik dinleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama sizlere yasal ve ücretsiz olarak müzik dinleme imkanı sunuyor. Şarkı arşivi geniş olduğundan büyük ihtimalle aradığınız her şarkıyı bulabilir ve çevrimdışı olarak da dinleme imkanı sunuyor. Eşleşme yapabilen uygulama, böylece şarkılarınızı ve listelerinizi her yere taşıma imkanı da sunuyor.

NOT: Ücretsiz olarak sunulan uygulama 2 günlük bedava müzik dinlemeden sonra aylık ücretli üyeliğe geçmeniz gerekiyor. Oldukça cüzi olarak belirlenen ücret sayesinde milyonlarca şarkıya en hızlı yoldan ulaşma şansınız var.

Spotify üç çeşit abonelik hizmeti verir;

  • Spotify Free: Reklam destekli olarak bilgisayarınızdan ya da laptop’unuzdan ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz.
  • Spotify Unlimited: (Spotify Sınırsınız) üyeliğinde bilgisayarınızdan ya da laptop’unuzdan dinlediğiniz şarkılarınızı işitsel ve görsel reklamlar olmadan dinleyebilirsiniz.
  • Spotify Premium: Milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı tüm cihazlarınızda (PC, iOS, Android telefon ve tablet) çevrimiçi veya çevrimdışı olarak reklamsız dinleyebilme.

PC için Spotify Music uygulaması ücretsiz ve Türkçe olarak sunulmaktadır. Sizde hemen bu uygulamayı indirin ve müzik dinlemenin keyfini çıkarın.

Spotify (Windows PC) İçin Yorum Yap