SpyShelter Personal Free

Sponsorlu Bağlantılar
10.8.9
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Anti-Keylogger Programı

SpyShelter Personal Free kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan kötü amaçlı uygulamalara (trojan, malware) karşı koruma sağlayan ücretsiz ve Türkçe anti-keylogger yazılımıdır. Bu keylogger, web kamera kaydedicileri, karmaşık finansal zararlı yazılımlarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Program her zaman potansiyel bir tehdit algıladığında o eylemi durdurmak ve engellemek veya devam ettirmek gibi seçenekleri sağlayacak. Programın zararlı olmayan işlemleri veya uygulamaları engellemesini önlemek için siyah / beyaz liste (vb kısayol tuşları, ekran) oluşturabilirsiniz. Ayrıntılı günlük tutarak işlemleri gözden geçirmeyi sağlar.

SpyShelter Personal Free harika özellikler sunmaktadır. Klavye tuş vuruşlarını şifreleme özelliği ile kötü amaçlı yazılımların klavye giriş bilgilerini kopyalamasını engellemektedir. Dokuduğunuz her klavye tuşunu farklı bir karakter olarak göstermektedir.

Önemli SSL internet işlemleri yaparken SpyShelter AntiNetworkSpy proaktif modül, özel bilgilerinizin çalmaya çalışan tehlikeli trojanları engeller. Webcam kaydedici video kayıt yapma veya web kameranızı kullanarak fotoğraf çekme ve Internet üzerinden göndermeyi sağlar. Webcam Protection modülü web kameranızı güvende tutacaktır.

Virüslerin korkuyor musunuz? SpyShelter sadece tek bir tıklama ile, online olarak 40 farklı antivirüs programı üzerinde tarama yaparak tehlikelere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Önemli: SpyShelter Personal Free ücretsiz sürümü artık 32-bit ve 64-bit sistemleri desteklemektedir. Eski sürümlerde 64-bit sistemler desteklenmiyordu. Bu sorun ortadan kalkmış durumdadır. Artık SpyShelter Personal Free ücretsiz sürümü 64-bit sistemlerde çalışıyor.

SpyShelter Personal Free zararlı / casus yazılımları engellemek ve temizlemek için yardımcı olan bilgisayarınızı zararlı tüm yazılımlara karşı koruyan ücretsiz ve Türkçe harika bir programdır. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

SpyShelter Personal Free İçin Yorum Yap