SpywareBlaster

Sponsorlu Bağlantılar
5.5
Sponsorlu Bağlantılar

Zararlı Yazılım Yüklenmesini Engelleme Programı

SpywareBlaster ActiveX tabanlı zararlı yazılımlar ve diğer olası istenmeyen programlar yüklenmesini engellemeyi sağlayan ücretsiz zararlı yazılım engelleme programıdır. Zararlı yazılımlardan korunma yolları arayanlar için faydalı olacak bir programdır. Spyware, adware ve malware programları yüklenmesini önler ve aynı zamanda bir web sayfası üzerinden yüklenmesini engeller.

SpywareBlaster veritabanı bilinen casus Active-X denetimleri hakkında bilgi içerir ve bir düğmeye tıklama ile güncellenebilir. Uygulama penceresi tüm denetimlerin bir listesini gösterir. Zararlı yazılımlar çoğunlukla ActiveX-temellidir. SpywareBlaster ile Active-X temelli spyware, adware, browser hijackers, dialers ve diğer zararlı yazılımları engeller.

Program ayrıca temiz durumda bilgisayarınızın (bazı ayarlar) bir anlık görüntüsünü alabilir ve daha sonra casus yazılım ve tarayıcı korsanları tarafından yapılan değişiklikleri eski haline geri getirmeyi sağlar.

SpywareBlaster internette rahat gezinmek, sistemi güvende tutmak ve zararlı yazılımlara karşı koruma sağlamaktadır. Bu nedenle bu ve benzeri programların bilgisayarda yüklü olmasında fayda vardır. Siz farkında olmadan sisteme bulaşmaya çalışan casus yazılımları engellemek için faydalı olacaktır.

SpywareBlaster İçin Yorum Yap