SRWare Iron (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
52.0.2750.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Chrome Tabanlı Güvenli Web Tarayıcı

Alternatif tarayıcılar hiçbir zaman eksik olmayacaktır ve sürekli olarak yenileri eklenecektir. Chrome’u kullanmayı seviyorum ama çok daha özel ve güvenli bir tarayıcı istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Chrome tabanlı Chromium tarayıcıya aşina olabilirsiniz. Ama gizlilik ve güvenlikten ödün vermeyecek kaliteli bir web tarayıcı arıyorsanız bu tarayıcı yardımcı olacaktır.

SRWare Iron Browser, gizlilikten ödün vermeden Demir olarak adlandırılan, Google Chrome ile aynı özellikleri sunan Chrome kaynağına dayalı Windows sistemi için ücretsiz ve Türkçe bir web tarayıcıdır.

Varsayılan tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız, sık sık tarayıcı Google’a veri gönderdiği görülmektedir. Chrome’da mevcut kullanım izlemeden dolayı gizlilik ortadan kalkmış demektir. SRWare Iron ile artık gizliliği sorun etmenize gerek yoktur. Aynı zamanda yerleşik reklam engelleme desteği içerir.

Google Chrome ile SRWare Iron arasındaki güvenlik ve gizlilik farklarına kısaca değinecek olursak;

  • Google Chrome’da, her zaman adres satırına bir şey girildiği zaman öneriler gözükür ve Google’a bilgi gönderilir. SRWare Iron tarayıcıda görülmeyecek.
  • Chrome fonksiyonlu kodlanmış bir biçimde Google’a bilgi gönderir. SRWare Iron tarayıcısında bu mevcut değil.
  • URL takip özelliği Chrome aksine, SRWare Iron’da yok.

Kısacası gizlilik ve güvenlik sizin için çok önemli ise kesinlikle SRWare Iron tarayıcısını kullanın.

SRWare Iron (Windows) İçin Yorum Yap