Star Trek Timelines (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Star Trek Timelines oyunu

Star Trek Timelines, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için bilim-kurgu strateji RPG oyunudur. Bu strateji oyunu bir çok kullanıcı için zor gelebilir, bu nedenle filmini izleyip öyle oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunun amacını ve oluşturacağınız stratejiyi daha iyi algılayabilirsiniz. Yıldız Filosu’na katılın ve tüm yeni maceralara atılın.

Galaksiyi keşfetmek, uzay gemisi savaşlarına katılmak ve aksiyon dolu etkileyici 3D grafikler sizleri bekliyor. Kendi mürettebatınızı oluşturun. Silahları ve sistemi yükseltmek için savaşlara katılın. Star Trek’de en sevdiğiniz karakterlerden bir ekip oluşturun ve kendilerine özgü yeteneklerini ve becerilerini kullanarak çatışmaları çözmek için onları dağıtın.

Federasyon, Maki, Dominion ve Terran İmparatorluğu da dahil olmak üzere galaksiyi keşfedin. Çarpıcı 3D grafikler mobil cihazlarda sürükleyici ve heyecan verici Star Trek deneyimi yaşatır.

iPhone, iPad için Star Trek Timelines, uzay ve strateji oyun severler için güzel bir deneyim sunar. Uzayın kahramanız olmak için oyunu yükleyin ve bir adım öne geçin.

Star Trek Timelines (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap