Star Wars: Galaxy of Heroes (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
0.5.149973
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Star Wars: Galaxy of Heroes oyunu

1/5, Toplam: 1 kişi

Star Wars: Galaxy of Heroes, Android mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe Rol oyunudur. Star Wars karakterlerini bir araya topla ve galaksinin kahramanları ile tüm rakiplerinizi yenin.

Grafikler ve oynanabilirlik açısından gayet başarılı bir oyun. Luke Skywalker, General Grievous ve Darth Vader gibi en sevdiğiniz Star Wars kahramanları toplayın veya stratejik hamleler için dengeli bir tim oluşturun ve rakip timleri akılcı hamleler ile yenin.

Galaksinin en efsane holo oyuncusu olmak için ünlü yerlerde savaşlar kazan. Akınlarda güçlü boss’lara karşı arkadaşlarına önderlik etmek için bir Lonca oluştur ve liderlik tablolarında zirveye oyna. Star Wars: The Force Awakens’dan Rey ve Kylo Ren gibi yeni karakterleri açıp timini daha da güçlendirebilirsin!

Orijinal Star Wars üçlemesinden, daha önce olanları anlatan yeni seriden, Star Wars: The Clone Wars ve hatta Star Wars: Güç Uyanıyor’dan karakterler topla! Birbiriyle uyumlu yeteneklere sahip karakterler seçip strateji geliştirerek yenilmez mangalar oluştur!

Uzaklardaki bir kantinde rakiplerini yenip zirveye çıkarak galaktik holo oyunlarında fırtına gibi es. Daha güçlü saldırılar yapmak ve daha da fazla kazanmak için karakterlerinin yeteneklerini geliştir. Sonra da Manga Kantini Savaşları ve PvP Manga Arenası’nda diğer oyuncuları yenerek adını duyur.

Evrene hakim olurken karakterlerine en iyi donanımları kullandırarak verdikleri hasarı artır ve zeki taktikler geliştir. Timini yenilmez kılmak için özel lider yeteneklerini aç, Darth Sidious’un Güç Yıldırımı ve Chewbacca’nın Wookiee Öfkesi gibi çok etkili hareketleri yap.

Özelleştirilebilir bir Lonca oluşturarak arkadaşlarınla Akınlar düzenle ve Rancor gibi güçlü boss’lara meydan oku! Loncadaşlarına Lonca Sohbeti’nde komut ver, ödüller kazanmak için Her Gün düzenlenen Lonca Etkinlikleri’ne katıl. Lonca Liderlik Tablolarında zirveye ambargo koy, adını herkese duyur.

Star Wars: Galaxy of Heroes (Android) İçin Yorum Yap